menu
 • Prizren

  2°C
 • Pejë

  2°C
 • Tiranë

  10°C
 • Vlorë

  12°C
 • Shkup

  7°C
Të FUNDIT
zërat
Më SHUMë

Ekonomia

fotodite

PTK imagesEbola

Një person i cili vuan nga Ebola qëndron i shtrirë dhe i vetmuar në Sierra Leone. Kjo sëmundje ka kapluar këtë pjesë të Afrikës ku kanë mbetur qindra të vdekur deri më sot.

 • Prizreni
 • Kobani
 • Reuters

Njė anėtare e ekipit basketbollistik Hype gjatė njė ndeshje nė Pekin

Kronikë

Showbiz

Lifestyle

Kuriozitete

Dosier