Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Kaos total në Prishtinë (Foto)

Kaos total në Prishtinë (Foto)

Aktuale January 27, 2015 - 14:23

Në Prishtinë aktualisht është një kaos total. Afro 30 policë dhe dhjetëra qytetarë kanë kërkuar ndihmë mjekësore deri më tani në QKUK.

Ndërkohë që Policia po vazhdon të mbajë të bllokuar disa hyrje kryesore të cilat qojnë në sheshin “Skënderbeu”.

Përleshjet Protestues – Polici po vazhdojnë derisa nuk ka zmbrapsje nga asnjëra palë. Polica madje ka futur në funksion edhe makinerinë e cila hedh ujë të nxehtë me shtypje të lartë. /Zëri/

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

Image
Image
Image
Image
Image
Image