Shpend Ahmeti thërret për kujdes në vozitje

Shpend Ahmeti thërret për kujdes në vozitje

Aktuale dhjetor 14, 2018 - 08:22
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti para pak orësh ka bërë të ditur se ekipet janë në terren për të pastruar rrugët nga bora që gjatë natës ka mbuluar kryeqytetin.

Ahmeti ka bërë thirrje për kujdes gjatë vozitjes në këtë mot.

LEXO EDHE: Parashikimi i motit për sot dhe në fundjavë

Ndërkaq, sipas meteorologëve në fundjavë pritet të ketë reshje bore.