Ekipi Negociator përfundon takimin nuk prononcohet për media

Ekipi Negociator përfundon takimin nuk prononcohet për media

Aktuale shkurt 12, 2019 - 18:50
Lexo detajet!

Ka përfunduar takimi mbi 3 orësh i Ekipit Negociator ku u diskutua për platformën e dialogut me Serbinë, raporton “Zëri.info”.

Mirëpo, as pas këtij takimi ky ekip nuk është prononcuar për media duke mos e bërë të ditur nëse e kanë kompletuar platformën ashtu siç kishin paralajmëruar.

Nga takimi është parë të dalin, Shpend Ahmeti, Behgjet Pacolli, Enver Hoxhaj dhe Avni Arfi./ZËRI

Image

Image