Dalin pamje të reja nga sulmi i autobusit të Kosovës në Serbi

Dalin pamje të reja nga sulmi i autobusit të Kosovës në Serbi

Aktuale gusht 25, 2019 - 09:45
Lexoni detajet

Mbrëmë në Krushevc të Serbisë është sulmuar një autobus nga Kosova i cili destinacion kishte Gjermaninë, raporton “Zëri.info”.

“Zëri”, ka siguruar disa fotografi të reja nga vendi i ngjarjes e ku shihet autobusi i dëmtuar si dhe udhëtarët duke pritur jashtë tij.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 2:00 pas mesnatës, teksa në vendin e ngjarjes ka dalur edhe policia e Serbisë.

Më poshtë mund ti shihni pamjet nga vendi i ngjarjes. /ZËRI

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image