Aksidenti qesharak ku u përfshi një shqiptar bëhet hit në Austri (Video)

Aksidenti qesharak ku u përfshi një shqiptar bëhet hit në Austri (Video)

Aktuale November 18, 2019 - 20:12
Detajet

Një aksident trafiku ka ndodhur në Austri, ku është përfshirë edhe një shqiptar që jeton atje, shkruan Zëri.info

Në videon e xhiruar nga shqiptarët të cilët ishin goditur nga një shofere austriake, shihet se ajo tenton të ik nga vendi i ngjarjes.

Ndonëse shqiptarët i thonë se polica janë rrugës për të ardhur në vendin e ngjarjes, shoferja austriake e cila duket të jetë e dehur, nuk i dëgjon dhe ik, por disa metra më larg shkakton aksident tjetër, transmeton Zëri.info

Në video dëgjohen shqiptarët duke folur shqip, ndërsa videon në Facebook për pak orë e kanë shikuar rreth një milion persona./ZËRI/

 

ë Einmal Kopfschütteln für alle ... ja es gibt dumme leute ë

Posted by Michael Studierach on Monday, November 18, 2019