Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Thaçi e Kurti nuk përshëndeten fare mes vete

Thaçi e Kurti nuk përshëndeten fare mes vete

Aktuale January 18, 2020 - 15:51
Thaç e Kurti edhe sot në një organizim nuk janë përshëndetur me njëri-tjetrin.

Raportet ndërmjet liderit të VV’së, Albin Kurtit, dhe presidentit të vendit, Hashim Thaçi, vazhdojnë të jenë të ftohta.

Ata edhe sot në një organizim nuk janë përshëndetur me njëri-tjetrin.

Në disa pamje të publikuara shihet që  Kurti dhe Thaçi shumë afër njëri-tjetrit, por që nuk ia zgjasin dorën njëri tjetrit.

Ndryshe, lideri i LVV-së dhe presidenti Thaçi kishin zhvilluar një takim, në zyrën e këtij të fundit, me 6 janar, ku kishin folur shkurt rreth çështjes së mandatimit.

 
Kurti vs Thaçi

RIVAL TË PËRBETUAR POLITIK, Kurti dhe Thaçi s’i flasin njëri-tjetrit

Posted by IndeksOnline on Saturday, January 18, 2020