Infektuar: 1128
Shëruar: 850
Vdekur: 30
 Labi i del në ndihmë familjës Lajçi nga Peja që mbeti në rrugë

Labi i del në ndihmë familjës Lajçi nga Peja që mbeti në rrugë

Aktuale April 02, 2020 - 20:19

Një familje në Pejë sot ishtë përzën nga banesa pasi nuk kishte pasur mundësi të paguente qeranë.

Pas publikimit të rastit në media, këngëtari dhe humanisti Labinot Tahiri, bashkë me disa donatorë të tjerë i kanë dal në ndihë duke e strehuar në një banesë tjetër, transmeton Zëri.info

Lajmin e ka dhën vet Labi përmes rrjeteve sociale, duke paralajmëruar se do t’ia paguajnë qeranë për një vit kësaj familje./ZERI