Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Qeveria emëron anëtarët e Bordit të Përkohshëm të Postës së Kosovës

Qeveria emëron anëtarët e Bordit të Përkohshëm të Postës së Kosovës

Aktuale April 02, 2020 - 21:19

Qeverie në largim e udhëhequr nga Albin Kurti, në mbledhjen e mbajtur sot, ka emëruar katër anëtarë të Bordit të Përkohshëm të ndërrmarrjes publike Posta e Kosovës”, raporon Zëri.info

Anëtarë e ri të bordit janë: Mentor Arifaj, kryesues dhe drejtor, Kujtim Shala, drejtor, Sajmie Thaci, drejtore dhe Blerton Abazi, drejtor./ZERI