Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Tërmet në Shqipëri

Tërmet në Shqipëri

Aktuale June 01, 2020 - 23:01

Lëkundje sizmike janë ndjerë pak minuta më parë në Shqipëri.

Saktësisht, tërmeti me magnitudë 3.2 sipas shkallës Rihter është ndjerë në ora 22:21.

Epiqendra ka qenë Deti Adriatik dhe më së shumti lëkundjet janë ndjerë në qytetin e Durrësit dhe në Tiranë. /tc