Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Kujtim Shala pritet ta udhëheqë seancën

Kujtim Shala pritet ta udhëheqë seancën

Aktuale June 03, 2020 - 11:22

Nënkryetari i Kuvendit, Kujtim Shala, pritet ta udhëheqë seancën e sotme për votimin e qeverisë “Hoti”, raporton “Zeri.info”.

Këtë seancë besohet se nuk do ta udhëheqë as kryetarja e kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani dhe as nënkryetarja Arbërie Nagavci.