Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Moti për ditën e nesërme

Moti për ditën e nesërme

Aktuale July 11, 2020 - 21:54

Nesër do të merr mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet parashihen të lëvizin ndërmjet 25-27 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga veriperëndimi e lehtë deri mesatare./Zëri