Infektuar: 38431
Shëruar: 23754
Vdekur: 989
Deputeti Veton Berisha i bashkohet Grupit Parlamentar Nisma-AKR

Deputeti Veton Berisha i bashkohet Grupit Parlamentar Nisma-AKR

Aktuale October 17, 2020 - 21:04

Deputeti dhe kryetari i partisë Lberale Egjiptiane, Veton Berisha  i bashkohet Grupit Parlamentar NISMA Socialdemokrate-AKR, shkruan Gazeta Blic.

Lajmin e ka bërë të ditur deputeti i NismaSocialdemokrate, Endrit Shala.

Shala ka ndarë një fotografi së bashku me Berishën dhe zëvendëskryeministren Balaj-Halimi pas zyrtarizimit të kalimit.

Postimi i plotë:

 

Nga sot deputeti i Kuvendit të Kosovës z.Veton Berisha i bashkohet Grupit Parlamentar NISMA Socialdemokrate-AKR!

Posted by Endrit Shala on Saturday, October 17, 2020