Infektuar: 56118
Shëruar: 49432
Vdekur: 1411
Ahmeti uron Vetëvendosjen dhe Bulliqin pas fitores në Podujevë

Ahmeti uron Vetëvendosjen dhe Bulliqin pas fitores në Podujevë

Aktuale November 29, 2020 - 22:35

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti e ka uruar Shpejtim Bulliqin pas fitores në Podujevë.

Ahmeti ka shkruar në Facebook, se edhe pse për mandat të shkurtër, porosia e qytetarëve të Podujevës ishte e qartë.

“Urime Shpejtim Bulliqit dhe Lëvizjes Vetëvendosje për fitoren në zgjedhjet lokale në Podujevë. Edhe pse për mandat të shkurtuar porosia e qytetarëve në Podujevë ishte e qartë!Suksese në realizimin e programit!”, ka shkruar Ahmeti./Zëri