Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Haradinaj nga Prekazi: Ta mbajmë ndezur zjarrin për liri e bashkim kombëtar

Haradinaj nga Prekazi: Ta mbajmë ndezur zjarrin për liri e bashkim kombëtar

Aktuale March 07, 2021 - 18:41

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj nga Prekazi ka thënë se duhet të mbahet ndezur zjarri për liri dhe bashkim kombëtar.

“Sot në Natën e Zjarreve të premtojnë se do ta mbajmë ndezur zjarrin për liri dhe bashkim kombëtar", tha ai.

Bëjmë të ditur se në Prekaz është duke u zhvilluar koncerti për Natën e Zjarreve në kuadër të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës. Ky koncert është duke u mbajtur pa praninë e publikur për shkak të situatës me pandeminë COVID-/Zëri