Kurti dhe Rizvanolli nesër vizitojnë ndërmarrjen “Trepça”

Kurti dhe Rizvanolli nesër vizitojnë ndërmarrjen “Trepça”

Aktuale October 19, 2021 - 23:26

Kryeministri i vendit, Albin Kurti do të vizitojë nesër ndërmarrjen “Trepça”.

Përmes një njoftimi për media nga Zyra e Kryeministrit thuhet se këtë vizitë Kurti do ta bëjë me ministrën e Ekonomisë, Artane Rizvanolli.

Sipas njoftimit, vizita do të bëhet në orën 08:00.

Pas kësaj vizite, ata do të prononcohen për media. /Zëri