Një i vdekur dhe asnjë rast i ri me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

Një i vdekur dhe asnjë rast i ri me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

Aktuale October 03, 2022 - 15:04

Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një viktimë nga COVID-19, ndërsa asnjë rast i ri.

Ministria e Shëndetësisë, në raportin e fundit, ka bërë të ditur se janë testuar 25 mostra, ku asnjë prej tyre nuk ka rezultuar pozitive.

Po ashtu gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një i shëruar, ndërsa numri i rasteve aktive është 27. /Zëri