Suspendohen për seancën e sotshme deputetët e opozitës

Aktuale nëntor 30, 2015 - 14:15

Deputetët e opozitës të cilët ishin prezent në sallën e Kuvendit, janë suspenduar.

Nga opozitarët kanë mbetur pa u suspenduar vetëm Shukrije Bytyqi dhe Ilir Deda.

Suspendimi vlen vetëm për seancën e sotme. /Koha.net/