Momenti kur shpërthen përleshja gjatë protestës në Shkup (VIDEO)

Momenti kur shpërthen përleshja gjatë protestës në Shkup (VIDEO)

Aktuale prill 16, 2016 - 21:41

Gjatë protestës që po zhvillohen në Shkup, sonte shpërtheu edhe një përleshje fizike.

Incidenti ndodhi pikërisht në Portën Triumfale, kur një femër protestuesi vendosi të hedh ngjyrë tek porta, pikërisht në atë moment ajo u sulmua nga një person, njofton TetovaSot.

Por, ishte i shpejt reagimi i masës të cilët e sulmuar dhe e goditën personin e infiltruar në protestë.

Më pas ai është ndaluar edhe nga policia.