Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Tani mund të shkarkoni sfondet zyrtare të OnePlus 7 Pro

Tani mund të shkarkoni sfondet zyrtare të OnePlus 7 Pro

Auto&Tech May 15, 2019 - 16:52
Lexoni detajet e fundit

Dje OnePlus lansoi zyrtarisht OnePlus 7 Pro, telefonin premium nga dy modelet që u njoftuan.

Pajisja vjen me brendësi mjaft mbresëlënëse, si procesorin Qualcomm Snapdragon 855, një ekran 90Hz dhe një konfigurim të trefishtë kamerash.

Nëse ju pëlqeni sfondet (Wallpapers) në të cilat OnePlus ka treguar telefonat e ri, atëherë ju do të jeni të kënaqur për të mësuar se tani mund të shkarkoni aplikacionin Abstruct për Android ku ju do të jetë në gjendje për të marrë të gjitha sfondet ose ‘wallpapers’ të telefonit.

Aplikacioni u krijua nga Hampus Olsson, i cili është dizajner prapa sfondeve të OnePlus.

Aplikacioni do të përmbajë mbi 300 sfonde për të zgjedhur, disa prej të cilave përdoren me OnePlus 7 Pro, dhe pjesa tjetër janë në rezolucion 4K.