Aston Martini prezanton 4 veturat e James Bondit

Aston Martini prezanton 4 veturat e James Bondit

Auto&Tech tetor 10, 2019 - 19:53
Detajet

Aston martin ka treguar katër veturat e markës së tyre që do të përdorë James Bondi në filmin e ri të agjentit 007.

Aston Martin ka njoftuar se për filmin “No Time To Die”, më i riu i agjentit 007, do të përdoren katër vetura të tyre.

Kompania britanike tha se veturat rreshtohen si “e shkuara, e tashmja dhe e ardhmja”, pasi janë prodhime të të gjitha epokave.

Image 
Image 
Image 
Image