Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Produktet e kompanisë zvicerane Prime Computer, tani në Gjirafa50

Produktet e kompanisë zvicerane Prime Computer, tani në Gjirafa50

Auto&Tech July 16, 2020 - 11:04

Produktet e kompanisë së njohur zvicerane Prime Computer, tani mund ti blini edhe online, në dyqanin më të madh online të teknologjisë në vend, Gjirafa50. 

E themeluar në vitin 2013, kompania zvicerane Prime Computer është e specializuar në prodhimin e produkteve të cilësisë së lartë në sektorin e teknologjisë informative (IT-së), si  mini-PC, serverë, dhe produkte të tjera të dizajnuara me qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi të lartë. Me produktet e saj, Prime Computer ju mundëson kompanive dhe bizneseve të digjitalizojnë shërbimet e tyre, me kosto dhe mirëmbajtje minimale; sidomos kompanive në sektorët e gastronomisë, hotelierisë, spitaleve dhe ordinancave mjekësore, dhe të tjerave. 

Ajo që e ka bërë këtë kompani lidere duke i dhënë kredibilietet të madh në treg, janë edhe klientët e saj si McDonalds, Dr. Oetker, Dubai Health Authority dhe shumë të tjera. Po ashtu, të gjitha produktet e kompanisë zvicerane, kanë garancion 5 vite, duke i ofruar kompanisë suaj siguri të madhe. 

Nëse kompania juaj është e interesuar që të bëj investim të sigurtë në të ardhmen, me kosto minimale, tani mund ta bëj atë, duke porositur produktet e Prime Computer, në www.Gjirafa50.com duke klikuar KETU. Në Gjirafa50, do të gjeni produktet e fundit të teknologjisë, nga brendet më të njohura botërore. Të gjitha origjinale dhe me garancion nga prodhuesi. Po ashtu, të gjitha porositë vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni edhe pasi ta pranoni porosinë, me para të gatshme, kartelë bankare, apo këste pa interes.

Image

Ky është artikull i sponzorizuar.