Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Edukatorja e rreh brutalisht fëmiun pasi që nuk flinte

Edukatorja e rreh brutalisht fëmiun pasi që nuk flinte

Bota November 06, 2019 - 13:02
Lexoni detajet

Një nënë është tronditur tej mase derisa ka parë djalin e saj se si goditej brutalisht nga edukatorja e kopshtit gjatë kohës së gjumit

Prindërit në Kinë kanë mbetur të shokuar kur e kanë parë drejtpërdrejtë fëmijën e tyre derisa rrihej në kopsht, shkrua Daily Mail

Fëmiu i tyre pesë vjeçar ka thënë se ai është ndëshkuar pasi që nuk flinte.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në qytetin kinez, Shenyang.

Në video shihet se fëmiu është goditur në mënyrë brutale në duar e kokë dhe tërhiqet nga xhamperi e nxjerrët nga dhoma.

Mësohet se edukatorja është suspenduar, mirëpo identiteti i saj nuk është bërë i njohur.

Image