Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
“Eurokoha” realizon fluturime për në Dusseldorf dhe Stuttgart

“Eurokoha” realizon fluturime për në Dusseldorf dhe Stuttgart

Ekonomia May 26, 2020 - 15:10

Aviokompania “Eurokoha” ka njoftuar se më datën 30 dhe 31 maj do të realizohen fluturime për në Gjermani.

Kompania, përmes faqes së saj në “Facebook”, ka njoftuar se më 30 maj do të realizohet një fluturim për në Dusseldorf, ndërsa më 31 maj është planifikuar fluturimi për në Stuttgart, transmeton “Zeri.info”.

“Fluturim direkt nga Prishtina drejt Dusseldorfit për datën 30 maj. Fluturim direkt nga Prishtina drejt Stuttgartit për datën 31 maj”, ka njoftuar “Eurokoha”. /Zëri