Burrë e grua goditen për vdekje nga vetura

Burrë e grua goditen për vdekje nga vetura

Kronika janar 12, 2019 - 20:50
Lexo detajet!

Dy këmbësorë janë përplasur për vdekje nga një makinë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, në lagjen nr. 17/1.

Sipas policisë “një shtetas 22-vjeçar me mjetin e tij ka aksidentuar me pasojë vdekjen dy shtetas këmbësorë (një burre e një grua).”

Ende nuk dihen identitetet e këmbësorëve. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici dhe po punohet për sqarimin e rrethanave te ngjarjes./oranews