Aksident trafiku në Mitrovicë

Aksident trafiku në Mitrovicë

Kronika mars 19, 2019 - 16:46
Lajmet e fundit nga vendi!

Një person është lënduar në një aksident ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në rrugën “Ura e Gjakut” në Mitrovicë, raporton ‘Zëri.ifno”.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçiklet

Lajmin për Zërin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zaiti i cili tha se I lënduari është dërguar për tretman mjekësor.

“Sot rreth orës 16:00 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën “Ura e Gjakut” në Mitrovicë, ku si pasojë është lënduar një person”, ka thënë Zaiti.

Zëri.info do të ju mbajë të informuar në lidhje me këtë rast.