Aksident në hyrje të Suharekës, automjeti merr flakë

Aksident në hyrje të Suharekës, automjeti merr flakë

Kronika prill 18, 2019 - 10:49
Lexo tjera detaje

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mbrëmë rreth orës 02:30 në hyrje të Suharekës.

Në aksidentin në fjalë është përfshirë një veturë, ku ajo veturë ka dal nga rruga dhe është rrokullisur, si dhe kishte marrur flakë.

Gjatë atij aksidenti 2 persona janë lënduar njëri në gjendje të rëndë, personat janë dërguar në spital për tretman mjekësor.

Gjat rrokullisjes së makinës makina kishte marrur flakë menjëherë, përfat të mirë personat janë shpëtuar makina është ndezur.

Zjarrëfikësat dhe Policia kanë dalur menjëherë në vendin e ngjarjes, ku zjarrëfikësat arritën që ta fikin zjarrin e makinës dhe ti shpëtojnë personat.

Image