Aksident në Prizren, të përfshira dy vetura dhe një motoçikletë – ka të lënduar

Aksident në Prizren, të përfshira dy vetura dhe një motoçikletë – ka të lënduar

Kronika qershor 26, 2019 - 20:35
Lexo tjera detaje

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Prizrenit ku janë përfshirë 2 vetura dhe një motoçikletë.

Një lexues i lajmi.net ka dërguar fotografi ku shihet se një veturë ka e tipit ‘Passat’ ka goditur veturën e tipit ‘Peugeot’.

I njëjti lexues për lajmi.net ka bërë të ditur se shoferi i Passatit dhe motoçiklisti kanë mbetur të lënduar.

Ai gjithashtu ka treguar se shkak i aksidentit ka qenë komunikacioni i ngarkuar. 

Image