Dalin pamjet e frikshme nga shpërthimi në Tiranë

Dalin pamjet e frikshme nga shpërthimi në Tiranë

Kronika korrik 15, 2019 - 13:54
Lexoni detajet

LSA ka publikuar disa foto të shpërthimit të fuqishëm që ka ndodhur pak minuta më parë në zonën më të populluar të Tiranës.

Ende nuk është mësuar sesi ka ndodhur ky incident, por nga fotot dukshëm shihet se shpërthimi ka qenë i fuqishëm dhe ka shkatërruar thuajse plotësisht argjendarinë që ndodhet aty si dhe një biznes të vogël fare pranë.

Si pasojë e shpërthimit dyshohet se të paktën dy persona janë plagosur.