Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit

Merr flakë skafi në Borsh, panik tek pushuesit

Kronika August 13, 2019 - 12:32
Detajet

Një skaf është përfshirë nga flakët pak çaste më parë në ujërat e Borshit.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri, ndërsa kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Gazetarja Shpresa Dine, referuar burimeve nga vendngjarja raporton për “BalkanWeb” se nuk ka persona të plagosur.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes.