Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Të shtëna me armë zjarri në Gjilan

Të shtëna me armë zjarri në Gjilan

Kronika November 18, 2019 - 20:29
Detajet

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në orët e  vona në qytetine Gjilanit.

Indeksonline mëson se këto të shtëna kanë ndodhur në një fitnes të kësaj komune.

Ende nuk dihen arsyet e këtij incidenti dhe a ka të plagosur.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar lidhur me rastin.