Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Burrat në Ferizaj rrëmbejnë dy vajzat e vogla të babait: Tentojnë t’i përdhunojnë, policia i liron

Burrat në Ferizaj rrëmbejnë dy vajzat e vogla të babait: Tentojnë t’i përdhunojnë, policia i liron

Kronika December 10, 2019 - 12:14
Detajet

Të shtunën, në  qytetin e Ferizajt dy burra me forcë kanë marrë dy vajza të mitura të cilat kishin tentuar ti përdhunonin.

Siç njofton Policia, ferizajasi ka raportuar pasa tri ditësh se vajzat e tij janë dërguar në një fshat, në tentim për t’i përdhunuar. Atje, prindi thotë se djemtë i kanë braktisur vajzat e tij

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë intervistuar dhe më pas janë liruar.

Rasti shkon në procedurë të rregullt, i cili  po hetohet si “sulm seksual”.