Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Ngjarje e turpshme në një familje në Prishtinë

Ngjarje e turpshme në një familje në Prishtinë

Kronika December 13, 2019 - 13:38
Lajmi i Fundit

Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se kanë arrestuar në Prishtinë një person, pasi që i njejti pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, raporton Gazeta Express.

Si pasojë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Prishtinë 11.12.2019-23:45. Është arrestuar idyshuari mashkull K/Shqiptar, i cili pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht bashkëshorten viktimën femër K/Shqiptare, e cila si pasojë e sulmit ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, kanë bërë të ditur policia.