Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Një lokal përfshihet nga zjarri

Një lokal përfshihet nga zjarri

Kronika June 02, 2020 - 10:43

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës është raportuar se një lokal në Sllatinë është përfshirë nga zjarri.

Ankuesi mashkull ka raportuar se në rrethana të panjohura nga zjarri është përfshirë lokali i tij, përcjell “Zeri.info”.

PK-ja bën të ditur se në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit, të cilët kanë shuar zjarrin.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz. Rasti është duke u hetuar. /Zëri