Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Arrestohet një person i dyshuar për sulm fizik ndaj babait dhe kunatës

Arrestohet një person i dyshuar për sulm fizik ndaj babait dhe kunatës

Kronika August 14, 2020 - 10:31

Një person nga Prizreni dyshohet se ka sulmuar fizikisht babanë dhe kunatën e tij.

Policia gjatë ditës së djeshme ka arrestuar të dyshuarin, mashkull kosovar.

Viktimat, po ashtu kosovarë, kanë pranuar trajtim mjekësor.

Sipas raportit të Policisë, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Zëri