Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Në Vitormicë të Pejës, janë vjedhur 30 euro në arkën e xhamisë

Në Vitormicë të Pejës, janë vjedhur 30 euro në arkën e xhamisë

Kronika August 15, 2020 - 13:06

Dje rreth orës 05:13 në fshatin Vitormicë të Pejës, një person ka raportuar në policisën e Kosovës se persona të panjohur kanë hyrë në xhami dhe nga aty kanë marr dy arka, ku gjendeshin rreth 30 euro para të metalta. /Zëri