Infektuar: 101517
Shëruar: 87012
Vdekur: 2072
Arrestohen dy persona në Mitrovicë për prostitucion

Arrestohen dy persona në Mitrovicë për prostitucion

Kronika March 02, 2021 - 12:05

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, një mashkull dhe një femër, nën dyshimin e bazuar se janë marrë me prostitucion.

Pas përfundimit të procedurave gjyqësore të dyshuarit janë liruar, thuhet në raportin e Policisë.

“Janë arrestuar një mashkull dhe një femër kosovare, nën dyshimin e bazuar se janë marrë me prostitucion. Pas përfundimit të procedurave gjyqësore, të dyshuarit janë liruar”, kanë thënë nga PK-ja. /Zëri