Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Turistja serbe vjedh unazën në një dyqan në Sarandë (Video)

Turistja serbe vjedh unazën në një dyqan në Sarandë (Video)

Kronika May 04, 2021 - 20:31

Pronarë të një dyqani në qendër të Sarandës, të cilët tregtojnë produkte të gjithëllojshme, kanë rënë pre e një vjedhje, për të cilën thanë se është e zakonshme.

Por e veçanta sipas tyre në këtë rast ishte se hajduti ishte një shtetase serbe.

Siç shihet edhe në videon në fjalë, sapo shitësja kthen kurrizin, turistja serbe merr prej tavolinës me bizhuteri, një unazë dhe e mban në duar. /shekulli.al

VIDEO: https://rumble.com/embed/vdvieb/?pub=4