Policia shpall në kërkim dy persona nga Gjakova, kërkon bashkëpunim nga qytetarët

Policia shpall në kërkim dy persona nga Gjakova, kërkon bashkëpunim nga qytetarët

Kronika May 18, 2022 - 12:36

Policia në Gjakovë ka shpallur në kërkim dy persona, për çka ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për lokalizimin e tyre.

Të kërkuarit nga Policia janë Xhevat Thaqi nga komuna e Rahovecit dhe Safet Gashi nga komuna e Gjakovës. Ata po kërkohen për rastin penal “Kanosje”, transmeton Zeri.info.

Kërkesa e plotë e Policisë: