Infektuar: 17943
Shëruar: 15088
Vdekur: 663
Gjakovari krijon mozaikun e Dua Lipës me fara dhe drithëra (Video)

Gjakovari krijon mozaikun e Dua Lipës me fara dhe drithëra (Video)

Kultura July 29, 2020 - 23:46

Një mozaik me fytyren e këngëtares kosovare me famë botërore Dua Lipa, është punuar në Gjakovë.

Kjo është bërë nga artisti Alkent Pozhegu nga Gjakova, i cili ka punuar këtë mozaik me fara dhe drithëra, transmeton Zeri.info.

Ky nuk është punimi i vetëm i Pozhegut, pasi ai me disa punime tjera ka hyrë edhe në Librin e Rekordeve “Guiness”.

Më poshtë mund të shihni mozaikun e këngëtares Dua Lipa.