Dua Lipa viziton Muzeun “Gjergj Kastrioti-Skënderbeu”

Dua Lipa viziton Muzeun “Gjergj Kastrioti-Skënderbeu”

Kultura July 24, 2021 - 14:57

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa në vizitën e saj në Shqipëri, është ndalur edhe në Muzeun ”Gjergj Kastrioti Skënderbeu”.

Lajmi u bë i ditur në faqen zyrate të Muzeut, ku theksohej se ishte kënaqësi që Dua Lipa dhe familja e saj vizituan këtë Muze.

”Kënaqësi që patëm si vizitore në Muzeun Gjergj Kastrioti Skënderbeu,Dua Lipa-n dhe familjen e saj”, theksohet në postimin e faqez zyrtare të Muzeut. / KultPlus

Image