E quajnë përzierja magjike, për 7 ditë zhduk tërë dhjamin nga stomaku

E quajnë përzierja magjike, për 7 ditë zhduk tërë dhjamin nga stomaku

Lifestyle nëntor 21, 2018 - 13:55
Lexo detajet!

Nëse vjen deri te grumbullimi i tepërt i yndyrës, ekziston mundësia e madhe që të vjen deri te zhvillimi i disa problemeve serioze shëndetësore. Dhe një problem të tillë e kanë shumë njerëz, sidomos me grumbullimin e dhjamit në pjesën e stomakut dhe kjo vërtetë duket e shëmtuar, transmeton “Zëri.info”.

Për fat të mirë, kemi arritur të gjejmë recetën për ilaçin i cili do t’ju ndihmojë ta zgjidhni këtë problem.

Në të vërtetë, me të do të arrini t’i digjni të gjitha yndyrat e grumbulluara dhe me këtë të shmangni edhe zhvillimin e sëmundjeve të ndryshme të rrezikshme.

Përbërësi kryesor i cili nevojitet për përgatitjen e tij, janë kumbullat. Prandaj mos humbisni kohë dhe përgatiteni menjëherë këtë përzierje magjike. E tëra që ju nevojitet janë një litër ujë dhe 100 gram kumbulla, transmeton më tutje “Zëri.info”.

Merreni një enë me mbyllje hermetike dhe në të vendosni kumbullat dhe mbi to hidhni ujin.

Pastaj mbylleni enën dhe lëreni të qëndroj shtatë ditë në një vend të ftoftë, respektivisht në frigorifer. Pas kësaj periudhe, merrni një gazë dhe kullojeni masën dhe pas kësaj mund të filloni ta konsumoni ilaçin.

Çdo mëngjes, në stomakun e zbrazët, respektivisht para mëngjesit, duhet të pini nga një gotë të këtij lëngu magjik. Rezultatet janë të garantuara dhe shumë shpejt të qarta.

Pra harxhimet për tan përgatitur janë minimale, pra nuk keni nevojë që të shpenzoni shumë para në produkte të ndryshme dietale, të cilat kanë efekt të vogël apo aspak në humbjen kilogramëve të tepërt, sidomos në pjesën e stomakut./ZERI

Image 
Image 
Image