Hotelet më të mira në Turqi “All Inclusive” me oferta speciale

Hotelet më të mira në Turqi “All Inclusive” me oferta speciale

Lifestyle May 23, 2022 - 15:02

Turqia vazhdon të mbetet një nga destionacionet më të preferuara për pushime verore, pikërisht për këtë Eurokoha dhe Kosova Airlines kanë përgatitur oferta speciale në resortet dhe hotelet më të mira në rivierat turke.

Bodrum, Alanya, Kemer, Belek, Side janë disa prej destinacioneve ku ju mund të pushoni me oferta Ultra All Incluzive, për të cilat ka çmime speciale.

Më poshtë ju mund të zgjidhni njërën nga ofertat dhe të rezervoni TANI duke përfituar nga zbritja 40%.