Edhe pak ditë kanë mbetur nga oferta, përfitoni nga zbritja për pushime në Turqi me Eurokoha

Edhe pak ditë kanë mbetur nga oferta, përfitoni nga zbritja për pushime në Turqi me Eurokoha

Lifestyle June 08, 2023 - 16:10

Për të gjithë ata që kanë planifikuar pushime në muajin qershor, kanë një mundësi që të përfitojnë nga oferta fantastike e Eurokohës në resortet më të mira në Turqi.

Ofertat nisin nga 386 euro për 7 ditë pushime, ndërsa ju mund të zgjidhni njërin nga resortet më të mira në Antalya, Belek, Alanya, Side, Kemer, Side etj.

Çmimet janë promocionale dhe vlen vetëm për ata që nisin pushimet nga 11 qershori, oferta është e limituar dhe ju duhet të rezervoni tani për të mos e humbur këtë mundësi.

Për më shumë informata kontaktoni kompaninë Eurokoa në 038 235 235 ose ne zyrat e saj te Qafa, te Hoteli Grand dhe Swiss Diamond.

Më poshtë mund të njihni me hotelet dhe çmimet që janë të përfshira në këto oferta. /Zëri