11 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

11 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

Shëndetësi November 29, 2022 - 10:33

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se aktualisht në Kosovë janë 11 raste me koronavirus.

Kurse nga 16 testimet e bëra në 24 orët e fundit, vetëm një person ka rezultuar pozitiv me COVID-19, transmeton Zeri.info.

Nuk ka asnjë të shëruar dhe as të vaksinuar gjatë këtyre orëve. /Zëri