Kështu u befasua Sabri Fejzullahu për ditëlindje (VIDEO)

Kështu u befasua Sabri Fejzullahu për ditëlindje (VIDEO)

Showbiz shtator 16, 2018 - 17:28
Lexoni më shumë detaje

Këngëtari i mirënjohur, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e tij, shkruan “Zeri.info”.

Sabri Fejzullahu sot ka mbushur plot 71 vjet jetë.

Në këtë ditë ai mori shumë urime nga familjarët, kolegët, miqtë e fansat e tij, por nuk munguan as befasitë e shumta që iu bën Sabri Fejzullahut në ditëlindjen e tij, përcjell “Zeri.info”.

Është Ariana, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, ajo që ka publikuar disa imazhe në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, nga befasia që ia kanë bërë nipi dhe mbesat Sabri Fejzullahut në këtë ditë.

Për më shumë, shikoni pamjet nga ky moment. /ZËRI/