Befason Adelina Tahiri, si rrallëherë publikon foto me bashkëshortin

Befason Adelina Tahiri, si rrallëherë publikon foto me bashkëshortin

Showbiz shtator 16, 2018 - 19:50
Lexoni më shumë detaje

Adelina Tahiri është goxha e komentuar në shtypin rozë.

LEXO EDHE: Do të befasoheni me linjat trupore të Adelina Tahirit, vetëm pak ditë pas lindjes së djalit

Ditë më parë, këngëtarja solli në jetë fëmijën e parë, të cilin e pagëzoi me emrin Jon, shkruan lajmi.net.

Ajo kujdeset që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve, por së fundi ajo postoi një foto me bashkëshortin, Serjozha Markov dhe mikun e tyre.

“Gjitha të mirat! Urime ditëlindjen”, shkroi ajo sipër fotos, duke mos e bërë të ditur se kë po e uronte.

Për ndryshe, edhe pse nuk është aktive tash e një kohë në muzikë, Adelina përmes imazheve në rrjete sociale i mban fansat e informuar për të rejat rreth saj.

Image