Leonora befason të gjithë, zbulon kë nga këngëtaret e estradës e ka teze (FOTO)

Leonora befason të gjithë, zbulon kë nga këngëtaret e estradës e ka teze (FOTO)

Showbiz shtator 16, 2018 - 20:39
Kush do ta kishte imagjinuar se Leonora Jakupi këtë këngëtare e ka teze

Nga dasma e motrës së Leonora Jakupit, lajmi.net mbrëmë ka publikuar disa nga momentet e mbrëmjes.

LEXO EDHE: Leonora Jakupi publikon momente mahnitëse nga dasma e motrës

E sot ajo ka befasuar të gjithë me një postim, me të cilin zbulon se këngëtaren e njohur të estradës, Vjolla Haxhiun e ka teze, shkruan lajmi.net

”Tezja ime e bukur”, ka shkruar ajo pranë postimit ndërsa të dyja duken tejet elegante.

Kujtojmë se Vjollca ka sjellur disa projekte të reja muzikore këtë vit dhe nuk ishte keq as me mbrëmje muzikore.

E Leonora nuk është se ka qenë shumë aktive.

Image