Flori Mumajesi shpallet fitues i 'Këngës Magjike'

Flori Mumajesi shpallet fitues i 'Këngës Magjike'

Showbiz dhjetor 08, 2018 - 23:55
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Kantautori i njohur nga Shqipëria, Flori Mumajesi ka rrëmbyer çmimin e parë sonte në festivalin e 20-të “Kënga Magjike” me baladën “Plas”, shkruan Zëri.info.

LEXO EDHE: Urimi i vecantë që mori Blerta Deliu për ditëlindje, fjalë të ëmbla nga ky person!

Flori po ashtu në këtë festival rrëmbeu edhe një çmim tjetër për “Baladën më të mirë”.

Kujtojmë se çmimin e tretë në këtë festival e fitoi Fifi me bashkëpubimin e saj me MC Kreshen si dhe vendin e dytë, Aurela Gace me Eli Faren. ZERI