'Shemb' internetin me foto ku zhvishet tërësisht

'Shemb' internetin me foto ku zhvishet tërësisht

Showbiz janar 11, 2019 - 12:12
Lexo detajet!

Manekinia dhe aktorja Amber Rose njihet për fotot e nxehta në “Instagram”, por këtë herë ka befasuar edhe vetë fansat e saj me një foto ku shihet tërësisht e zhveshur, shkruan "Zëri.info". 

Në këtë fotografi bukuroshes i shihen gjinjtë dhe vithet e zhveshura dhe për këtë ajo ka marrë mbi 1.6 milion pëlqime.

Si zakonisht, mendimet kanë qenë të ndara, ku derisa disa kanë lavdëruar pamjen e manekines, disa të tjerë e kanë paralajmëruar se profilin e saj e ndjekin edhe fëmijët e vegjël, ndërsa kishte të atillë që kanë shkruar se trupi i saj është plastik. 

Amber për opinionin amerikan njihet për lidhjet e saj me reperë të famshëm.

Ajo ka qenë në romancë me Kanye West, ishte martuar me Wiz Khalifan me të cilin ka edhe një djalë, ndërsa i fundit ishte reperi 21 Savage. /ZERI

Image 
Image